Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi!

Günlük işlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance’ten önemli haberler var. İşte borsanın AAVE dahil 11 altcoin’e yönelik en son duyuruları…

Binance, TOMO’yu marjin işlemlere ekledi

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, öncelikle TomoChain’e (TOMO) yönelik açıklama yaptı. TOMO’nun Cross Margin’e yeni bir ödünç varlık olarak eklendiğini belirtti. Ayrıca Binance VIP Loan için yeni teminat varlıklarının tanıtıldığını duyurdu. Cross Margin, kullanıcıların mevcut varlıklarını teminat olarak kullanarak alım satım yapmak için fon ödünç almalarına olanak tanıyan bir marjin alım satım özelliğidir. Ödünç varlıklar listesine TOMO’yu da ekleyen Binance kullanıcıları, artık TOMO varlıklarını fon ödünç almak ve alım satım güçlerini artırmak için kullanabiliyor.

TomoChain, 150 masternode’dan oluşan delege bir proof of stake (PoS) konsensüs mekanizması kullanan bir Blockchain ağıdır. TomoChain, aşağıdaki avantajlara sahip halka açık EVM uyumlu bir Blockchain olmayı hedeflemektedir: düşük işlem ücreti, hızlı onay süresi, çift doğrulama ve güvenliği garanti etmek için “rastgeleleştirme”.

Binance, VIP Loan için AAVE dahil 10 coin daha ekledi

TOMO duyurusuna ek olarak, Binance VIP Loan 10 yeni teminat varlığı ekledi: AAVE, CRV, EOS, 1INCH, AGIX, CAKE, ICP, RDNR, STX ve XLM. Böylece Binance VIP Loan’da bulunan toplam teminat varlık sayısı 50’nin üzerine çıktı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance VIP Loan, kullanıcılara uzun vadeli yatırım fonları, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri için daha fazla likidite sağlayan kişisel ve kurumsal bir aşırı teminatlı kredi hizmetidir. Rekabetçi oranlar, şartlar ve hizmetlerle Binance VIP Kredi, kullanıcıların yatırım hedeflerine ulaşmada tam potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Binance VIP Loan’daki tüm teminat varlıkları, belirli bir varlık karşılığında borç alınabilecek maksimum tutarı belirleyen Teminat Oranlarına tabidir. Daha düşük likiditeye sahip tokenlar genellikle daha düşük teminat oranlarına sahiptir. Daha büyük kesintiler alırken, teminat miktarına bağlı olarak aynı token için farklı teminat oranları uygulanabilir.

Özetle, Binance’in son duyuruları, borsanın kullanıcılarına yatırım hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak yeni ve yenilikçi ürün ve hizmetlere erişim sağlama konusundaki kararlılığını gösteriyor. Sonuç olarak borsa TOMO’yu Cross Margin’e yeni bir ödünç varlık olarak ekliyor. Diğer yandan Binance VIP Loan için yeni teminat varlıkları sunmakta. Böylece Binance, kullanıcılarına kripto varlıklarını nasıl yönetecekleri konusunda daha da fazla esneklik ve seçenek sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*