Brad Pitt, şatosunda hazine aradığını itiraf etti

Angelina Jolie ile lisanlara destan bir evlilikten sonra boşanan ABD’li aktör Brad Pitt, Fransa’nın Var bölgesinde bulunan 60 milyon dolar kıymetindeki Miraval Şatosu’nda 1 yıl boyunca hazine aradığını itiraf etti.

Pitt, birinin kendisine şato bahçesinde milyonlarca dolar pahasında büyük bir hazine gömülü olduğunu söylediğini, radar ekipmanı satın alarak 1 yıl hazine aradığını ve bunu takıntı haline getirdiğini belirterek, “Bir yıl boyunca düşündüğüm tek şey hazineydi.” dedi.

“Oldukça aptal hissettim”

AA’nın haberine nazaran; hazine avcılığı takıntısının büyüdüğü yerle ilgili olabileceğini belirterek küçüklüğünde altın bulma kıssalarıyla büyüdüğünü aktaran Pitt, şu tabirleri kullandı:

“Hayali hazineden bahseden kişinin niyetini geç olsa da anladım. Sahip olduğu şirketten radar ekipmanları aldırmak için beni kandırdı. Epey aptal hissettim lakin tekrar de itiraf edeyim hazine aramak çok heyecan vericiydi.”


Mevlana’nın kelamlarıyla konuştu

Hollywood yıldızı, eski eşi Jolie ile boşandıktan sonra ruhsal sorunlar yaşadığını, düşlerinde daima bıçaklandığını gördüğünü belirten Pitt, çok uzun olmasa da bir depresyon süreci yaşadığını anlattı.

Pitt, Mevlana’nın “Doğru ve yanlışın ötesinde bir yer var, seninle orada buluşacağız” dizelerini tekrar ederek, kendini yalnız hissettiğini, kalbinin kırık olduğunu ve hayatın manasını her daim sorguladığını lisana getirdi.

“Kendi isteğimle gelmedim buraya, kendi isteğimle esasen gidemem”

“Başka bir diyardan gelmiş bir kuş üzereyim… Kendi isteğimle gelmedim buraya, kendi isteğimle zati gidemem. Beni buraya kim getirdiyse o götürmeli konuta.” dizeleriyle konuşmasına devam eden Pitt, bir arayış içinde olduğunu kaydetti.

Kariyerinin düşüşte olduğunu söyledi

Hollywood mesleğinde düşüşe geçtiğini belirterek, hayatının son devrinde daima kendisine ne yapması gerektiğine ait sorular sorduğunu söyleyen Pitt, “Bir şey yapmak zorunda hissettiğinizde diğer bir maceraya atılmanın vakti geldi demektir.” sözünü kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.