Masumiyet dizisi Serkan Tütüncü birinci kere hastalığı hakkında konuştu! “Bir haftam var”

Masumiyet dizisiyle büyük çıkış yakalayan Serkay Tütüncü, dijital platformda yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı dizisi ile tekrardan ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hastalığından ötürü dizi setlerine orta veren güzel oyuncu, hususla ilgili birinci kere konuştu. ‘Bir haftam kaldı’ diyen Serkay Tütüncü berbat haberi hayranlarına duyurdu. İşte Serkay Tütüncü’nün herkesten sakladığı hastalığı…

GAZETECİYİ CANLANDIRACAK

Dilan Deniz ile başrollerini paylaşacağı dizide Serkay Tütüncü, Yakup isimli bir gazeteciyi canlandıracak. Gizemli olay örgüsü ile şimdiden merak konusu olan Kusursuz Kiracı dizisi, ekranlara gelmeye hazır.

VERDİĞİ KİLOLARLA HAYRANLARINI KORKUTMUŞTU

Bir müddettir ekranlara orta veren ve kendini tatile atan Serkay Tütüncü yeni dizisiyle setlere geri dönüyor. Yorulduğundan ötürü setlere orta verdiğini belirten güzel oyuncu, tatil dönüşü vermiş olduğu kilolarla hayranlarını korkutmuştu. Verdiği kiloların nedeni de ortaya çıktı.

İLK AÇIKLAMA GELDİ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Serkay Tütüncü, sıhhat sorunları yaşadığını tabir etmişti. Kusursuz Kiracı’nın birinci iki kısmının çekimlerinin bittiğini belirten Serkay Tütüncü, tüm grup ile izlediklerini, çok beğendiklerini belirtti. Hoş bir işin kesimi olmaktan memnuniyetini de ortaya koyan Serkay Tütüncü, izleyicinin farklı bir öykü ile buluşacağının da altını çizmekte.

“BİR HAFTAM KALDI”

Oyuncunun zayıf halinin dizisinden kaynaklandığı düşünülüyordu lakin bu değişimin hastalığından kaynaklandığı belirten Tütüncü şu sözleri kullandı;

“5-6 kilo verdim. Mide rahatsızlığı yaşadım. Çok da yemek yiyemiyorum. Bir haftam daha var. İlaçlarımı tamamladıktan sonra spora başlayacağım”

ÖZEL TEDAVİ UYGULUYOR

Hastalığı ve verdiği kilolardan ötürü oyuncunun da gücü düşmüş durumda. Tedavi sürecinde olan Serkay Tütüncü’nün en kısa müddette toparlanması bekleniyor lakin dizi çekimlerinin başlamasından ötürü biraz sıkıntı gözüküyor. Bu nedenle toparlanmak için özel bir gayret harcayan Serkay Tütüncü, mide rahatsızlığının yemek yeme konusunda kendisini kahra soktuğunu, tedavinin tamamlanması için beklediğini belirtiyor.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya gelen Serkay Tütüncü Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamladı. İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor kadrolarında forma giydi.

Serkay Tütüncü, Survivor’ın 2016 döneminde Gönüllüler takımına dahil oldu. Survivor akabinde oyunculuk mesleğine adım attı. 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Kabahati dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.

Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan karakterini, sonrasında Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterini canlandırdı. Serkay Tütüncü, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ üzere usta isimlerin de takımında yer aldığı Masumiyet dizisinde İlker karakterini canlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.