Sevgililerin kıskançlık hengamesi, ortaya giren genci canından bezdirdi

Antalya’da kıskançlık krizine girip birbirine saldıran iki sevgili ortalığı ayağa kaldırdı. Sevgililerden erkek olanı kendisine bıçakla ziyan verirken, bayan hudut kriziyle baygınlık geçirdi. Hengameye denk gelen bir genç ise, “Birini tutuyorum aşağı atlıyor, biri bayılıyor buraya düşüyor. Kan ter içerisinde kaldım” kelamlarıyla sevgililere sitem etti.

Olay, Muratpaşa ilçesi Yavuz Özcan Parkı’ndaki falezlerin yakınında yaşandı. Ortalarında kıskançlık yüzünden tartışma çıkan Mehmet T. ve Sevim U., bir müddet sonra park içerisinde birbirleriyle arbede etmeye başladı.

Sevgililerden Mehmet T., bıçakla kendisine ziyan verirken, hudut krizi geçiren Sevim U. da falezlere yakın kısımda baygınlık geçirdi. Bu sırada iki sevgiliyi sakinleştirmeye çalışan Cengiz Panoğlu, polisi arayarak yardım talep etti.

İhbarın akabinde olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Parka gelen polis takımları, iki sevgiliyi başka noktalara götürdü. Polis kendinden geçen bayanın, yakıcı güneşten etkilenmemesi için başında bekleyerek gölge oluşmasını sağladı.

“BİR ORTA İYİLERDİ”

İki sevgilinin daima birbiriyle arbede ettiğini belirten Cengiz Panoğlu, “Birini tutuyorum aşağı atlıyor, biri bayılıyor buraya düşüyor. Kan ter içerisinde kaldım. Kendi ortalarında kıskançlık yüzünden tartışıyorlar. O, ona ‘niye baktın’ diyor, bu ‘sen beni aldatıyor musun?’ diyor. Bir orta güzel olmuşlardı lakin artık daima bir arbede halindeler” dedi.

Sevgililer, kısa müddet sonra olay yerine gelen sıhhat grupları tarafından tedavi için ambulansla hastaneye kaldırıldı. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.