Tolga Güleç-Yasemin Allen aşkı bitti mi?

‘Hatırla Sevgili’, ‘Kırık Kanatlar’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’, ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Masumiyet’ gibi dizilerde rol alan Tolga Güleç, 2013 yılında nikâh masasına oturduğu meslektaşı Yeliz Şar’dan 2017’de boşanmıştı. Güleç, geçtiğimiz nisan ayında, annesi Suna Yıldızoğlu’nun izinden giderek kariyerinde oyunculuğu seçen Yasemin Kay Allen ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

“DÜNYA GÜZELİ, NAZAR DEĞSİN İSTEMEM”

32 yaşındaki güzel, Tolga Güleç (40) hakkında geçtiğimiz nisan ayında yaptığı açıklamada, “Çok yeni başladı ilişkimiz, çok mutluyuz. Dünya güzeli bir insan olduğu için nazar değsin istemem” açıklamasını yapmıştı. Yeni ilişkisini duyuran Allen, basın mensuplarının “Yaklaşık iki aydır çıkıyorsunuz galiba” şeklindeki yorumuna, “Gün tutmuyoruz diyeceğim ama yalan söylemiş olurum, tutuyoruz. Çok teşekkürler” karşılığını vermişti.

SÜRPRİZ AŞKTAN İLK FOTOĞRAF

Oyuncunun sürpriz beraberliği açıklamasının ardından ikiliden ilk fotoğraf gelmişti. Ünlü çiftin bu karesi sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikilinin, iki ay sonra ilişkilerini sonlandırdıkları ileri sürülmüştü. Çiftin fikir ayrılıkları yaşadıkları iddia edilmişti. Oyuncu çift, Instagram’dan yayınladıkları gönderi ile haklarında çıkan dedikoduları yalanlamıştı. Allen, sevgilisiyle birlikte verdikleri pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak, “Her şey yolunda” mesajı vermişti.

SOSYAL MEDYADA TAKİPTEN ÇIKTILAR

Haziran ayında Tolga Güleç’le fotoğrafını “Ne güzel şey seni sevmek” mesajıyla paylaşan güzel oyuncunun, sevgilisini takipten çıkması dikkat çekti. Daha sonra Güleç de meslektaşını takip etmeyi bıraktı. Bu hamle, “ikilinin yollarını ayırma kararı aldığı” şeklinde yorumlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.