Ekrem İmamoğlu’ndan başkana ‘azar’ açıklaması: Bazen uyarmak gerekiyor

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün katıldığı açılışta CHP Sultangazi ilçe Başkanı Kemal Avseren’e tepkisinin sorulması üzerine, “Bazen hata yapanları uyarmak gerekiyor. CHP her zaman yanımızda. Biz aileyiz, bir aradayız. Çok güçlüyüz” dedi.

İmamoğlu, Başakşehir İSKİ Terkos-İkitelli İsale Hattı açılış törenine katıldı. Ekrem İmamoğlu, açılış sonrası alanda inceleme yaptıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

‘BİZ AİLEYİZ’

DHA’da yer alan habere göre, CHP Sultangazi ilçe Başkanı Kemal Avseren’e dün açılışta gösterdiği tepkinin sorulması üzerine İmamoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi her zaman yanımızda. İlçe başkanımız, belediye başkanımız, yine belediye başkan vekilimiz, bazen hata yapanları uyarmak gerekiyor. CHP her zaman yanımızda. Biz aileyiz, bir aradayız. Çok güçlüyüz” dedi.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Sultangazi’de katıldığı törene katılımın azlığından şikayet ederek, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren’e, “Rezillik” diyerek tepki göstermişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx