Gaziosmanpaşa’ya yeni ilçe milli eğitim müdürü

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uzantı geçtiğimiz hafta Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Uzantı’nın yerine Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulu Müdürü Fatih Mustafa Topsakal atandı. Topsakal’ın göreve başladığında paylaştığı mesaj şöyle:
“Eğitim-öğretim sonsuzluğa uzanan, değişim ve gelişimi sahip olduğumuz değerlerimizle harmanlayarak yarınları inşa eden; nesilleri kendi karakterine sahip çıkarak, bilgi ve deneyimle dünya sahnesinde parlatan en temel yapıdır. Sadece omuzlarda değil, yürekte taşınan en büyük sorumluluk. Bu nedenle eğitim için atılan her adım, yapılan her çalışma büyük önem taşımaktadır. Ve eğitime hizmet eden herkes çok kıymetli. Bu sorumluluğu taşımaktan ve eğitim-öğretimin hizmetkârı olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

ÇOCUKLARIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRECEĞİZ
Bu görev çerçevesinde; değerli yönetici, öğretmen ve personel arkadaşlarımın, bizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaklarına olan güvenim tamdır. Tüm kurumlarımızda; sevgi, saygı, barış, hoşgörü ve karşılıklı anlayış içerisinde, ortak akılla hareket etmek suretiyle, ilçemiz eğitim-öğretimini daha üst seviyelere birlikte taşıyacağımıza inanıyorum. Bulunduğumuz makamların bizlere emanet edilen hizmet ve icra makamları olduğunu hiç unutmadan kapımızı ve gönlümüzü bütün Gaziosmanpaşalılara her zaman açık tutacak, mesai mefhumu ve kişi ayrımı gözetmeden Gaziosmanpaşa’ya en iyi şekilde hizmet etmeyi en temel ilkemiz olarak benimseyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx