Naomi Campbell, Adriana Lima… Victoria’s Secret için bir araya geldiler

Bir zamanlar yılbaşına özel hazırladığı şovlarla tüm dünyada merak uyandıran ve takip edilen Victoria’s Secret bir süredir, kadınlara gerçek dışı güzellik standartları dayatmakla eleştiriliyordu. Ancak marka artık bu eleştirileri dinlemiş olacak ki yeni koleksiyonuyla dikkat çekti.

Ünlü marka, kadınların doğal hallerini kutlamaları gerektiğini söylediği The Icon koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda yer alan parçalar farklı gövde tiplerine uyum sağlamaları için XS’den XXL’e kadar geniş bir aralıkta sunuluyor.

Emily Ratajkowski

Victoria’s Secret’ın baş tasarım sorumlusu Janie Schaffer, “Koleksiyon, sevdiğimiz destekleyici ve kusursuz görünüme sadık kalırken kişinin doğal şeklini geliştirmek için yapıldı. Hepimizin ikon olduğumuzu pekiştirirken gardırobunuza ekleyebileceğiniz heyecan verici, seçkin bir koleksiyon” diyerek yeni ürünleri anlatıyor.

Candice Swanepoel

Marka, kampanya için de birbirinden ünlü modeli kullandı.

Gisele Bündchen

Ünlü fotoğrafçı Mikael Jansson tarafından çekilen The Icon koleksiyonu kampanyasında Adut Akech, Hailey Bieber ve Emily Ratajkowski gibi modeller yer alırken; Victoria’s Secret efsanelerinden Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Adriana Lima ve Candice Swanepoel’i de geri getiriyor.

Adriana Lima

Lima, People dergisine yeni koleksiyonu, “Her kadın bir ikon olabilir” diye anlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx