Realme 11 Pro ve 11 Pro+ Avrupa’da Satışa Sunuldu

Realme 11 Pro ve 11 Pro+ akıllı telefonlar bu ayın başlarında Çin dışında piyasaya sürüldü ve uluslararası dağıtım 15 Haziran’da Hindistan’dan başladı. Sırada Dimensity 7050 destekli ikilinin Avrupa macerası var.

Siyah veya Bej renkleriyle gelen, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olan Realme 11 Pro’nun fiyatı 400 € olarak belirlendi. Realme 11 Pro+ da aynı renklerle geliyor ve 12 GB RAM ile 512 GB depolama alanı sunarak 520 € fiyata sahip.

Telefonlar İtalya ve Fransa’da ön siparişe açıldı ve sevkiyatların 30 Haziran’da yapılması planlanıyor. Realme İspanya ise sipariş tamamlandığı an telefonları göndermeyi teklif ediyor, yani İspanya’daki kullanıcılar yeni akıllı telefonlarına 1 gün gibi erken bir sürede kavuşabilirler.

Realme, indirim sunan üçüncü taraf perakendecilerle ortaklık kurarak fiyatları normalden çok daha düşük hâle getiriyor. Örneğin, Amazon İtalya akıllı telefonu %10-11 daha ucuza satacak, kullanıcının Pro veya Pro+’yı seçmesine bağlı olarak fiyatları 340 € veya 470 €’ya kadar düşürecek. Unieuro veya MediaMarkt sınırlı bir süre için biraz daha düşük indirimlere sahip, ancak fiyatlar mağazalarda geçerli.

Realme’nin Almanya’dan ayrıldığı söylense de 11 Pro ve 11 Pro+’nın her ikisi de bu hafta içinde ücretsiz teslimatla Amazon’da yer alacak. Türkiye’de ise Kasım 2023 gibi piyasaya sunulacağını tahmin ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx