Türkiye’yi Terk Edeceğini Söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu’nun Berkay’ı Hedef Aldığı Sözleri Tartışma Yaratacak!

2021 yılında katıldığı Survivor yarışmasıyla ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu yarışmanın ardından yeni mesleği olan şarkıcılık kariyerine adım atmıştı. Geçtiğimiz günlerde ülkeyi terk edeceğini açıklayan Kalaycıoğlu şimdi de sözleriyle Berkay’ı hedef aldı. 

Detaylara birlikte bakalım. ?

Survivor yarışmasıyla hayatımıza bir anda dahil olan Aleyna Kalaycıoğlu programdan sonra şarkıcılık kariyerine hızlı bir giriş yapmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Karaköy’de görüntülenen Kalaycıoğlu, Türkiye’den taşınacağına dair açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

Kariyerinde ise hızlı bir çıkış yakalayan Kalaycıoğlu en son çıkan şarkısının klibi için Almanya’ya gitmişti. Aleyna Kalaycıoğlu’nun manken Kevin Njie ile senaryo gereği yakınlaştığı sahneleri çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ise Bebek’te görüntülendiğinde ünlü bir isimle düet yapacağının müjdesini verdi.

Yeni şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını da ifade eden Kalaycıoğlu, “Çok ağzım yandı, artık kendi işimi kendim yapacağım.”

“Berkay’da da bayağı sıkıntılı şeyler yaşadım, şarkımın gelirlerini vermedi, kötü durumlar yaşadım, kendisiyle defalarca görüştüm, hakettiğim gelirleri bana vermesi onu yoksul yapmayacaktı, ben de biraz daha emin adımlarla yürümek istiyorum artık” dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun bu sözleri tartışmanın fitilini ateşler mi siz ne diyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx